Kód: LT14-013-ZL
Značka: Goldex
-31%
Zdarma
Extra sleva
Novinka
Kód EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 17.5.
3 671s DPH
SKLADEM 24 hodin
ks
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Náramky
Provedení Bez kamenů
Určení Unisex
Materiál Zlato - žluté
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 0.55 g
Kameny Bez kamene
Dámské náušnice žluté zlato 585 30 mm 12-657
Náramek žluté zlato 585 červený provázkový s přívěskem LT14-013-ZL
Popis produktu
Materiál:
  • zlato 585/1000 - 14 karátů
  • váha celková náramku: +/- 0,55 g
Rozměry:
  • délka provázku: 17 - 23 cm
  • šířka jednotlivého provázku: 1 mm
  • přívěsek: 9 x 13 mm
 Povrchová úprava:
  • lesklá
Termín dodání:
  • při objednání do 12.00 je zboží odesíláno v den objednání!
Samozřejmostí je ozdobná krabička ZDARMA a možnost dárkového balení.
Značka
Goldex
Parametry
Druh Náramky
Provedení Bez kamenů
Určení Unisex
Materiál Zlato - žluté
Váha materiálu 0.55 g
Kameny Bez kamene